Bebili na fejsu

Autor Tema: Poklon paketi za trudnice i bebe u 2012.  (Čitanja: 9571 )

Offline Nea

• *
Poklon paketi za trudnice i bebe u 2012.
« : 04.09.12. 19:00:27 »
Drage mame i trudnice!
U ovoj ćemo temi pisat i dijeliti informacije o besplatnim poklon paketima za trudnice, mame i bebe.
Vremena su došla da se štedi na svakoj kuni, a poklončić kakav bio da bio... uveselit će svaku ženu makar na kratko, zar ne? :)

Offline Nea

• *
Odg: Poklon paketi za trudnice i bebe u 2012.
« Odgovori #1 : 04.09.12. 19:24:53 »
.. pa krenimo redom:

1. DM baby bonus za trudnice
- zatražiti, ispuniti i predati prijavnicu u trgovini. Na licu mjesta se dobije darovni paket koji sadrži: torbicu, dvd s vježbama za trudnice, knjižicu s popustima i neki slatki album za bebu.

2. Sretna beba klub
- ispuni se pristupnica online te se kod ginekologa predignu 2 paketa: Paketić za sreću, Evo me te treći (Sretna beba) u ljekarnama ili Interšparu na pultu. U paketima se nalaze priručnici za trudnice i novopečene roditelje, Donat Mg ( :mrgreen: ), Bebimil radosnica, par uzoraka kremica te neke reklamne brošurice
Detaljnije ovdje: http://www.familyservice.hr/sretna-beba-klub.aspx

3. Konzum MultiPlusCard Dječji klub
- učlanite se u klub koji ima razne pogodnosti.
(nakon učlanjenja na Vašu kućnu adresu stiže kupon s kojim u Vašoj Konzum prodavaonici odabirete K plus bebe pelene - veličine koja Vam odgovara, nadalje... 4x godišnje dobijete knjižicu pogodnosti Dječjeg kluba (knjižica s popustima), vaše dijete dobije rođendansku čestitku i poklon za prvi rođendan te Svaki novi član koji se učlani u Dječji klub do 15.11.2012. dobiva POKLON KUPON - 50 kn na dječjem štednom računu Pčelica u Zagrebačkoj banci.)
http://www.multipluscard.hr/naslovna/djecji-klub/pogodnosti.html

4. Kozmo - Bonus za mame
- potrebno je ispuniti obrazac na njihovoj web stranici. dobije se 12 kupona za gratis artikle i popuste u Kozmo drogerijama. O kakvim se proizvodima radi? O proizvodima za hranjenje i svakodnevnu njegu vaših beba i mališana.
http://www.kozmo.hr/default.aspx?id=11

Eto toliko za sad od mene, ako se još nečega sjetim ili doznam.. nadopunim :)

Offline Bebili

• *
    • Aquariss.net
« Odgovori #2 : 06.09.12. 18:16:50 »
Mala nadopuna... :)

Konzum MultiPlusCard Dječji klub
U prvoj knjižici pogodnosti nalaze se kuponi s popustima za kupovinu 16 različitih proizvoda (npr. blazinice za dojilje, vlažne maramice, pamučne krpice, "be be" pelene, dude varalice,...).
To je ona knjižica koju dobivate poštom na adresu.

Offline marijalena

• *
« Odgovori #3 : 28.09.12. 00:14:15 »
mi u Beogradu dobijamo paket od grada gde imate sve za bebu :) kupke,samponi,jod,gaza,pelene i jedne i druge,jednokratne pelene,peskir,odelce,cebence,podlogu za povijanje,knjigu,torbu i jos dosta toga :)

Offline lana16

• *
« Odgovori #4 : 28.09.12. 15:17:49 »
Za konzum sam predala i još uvijek mi ništa nije stiglo, a i ovo kod ginekologa me omaklo! :(
:val:

Offline Bebili

• *
    • Aquariss.net
« Odgovori #5 : 28.09.12. 15:21:39 »
Za konzum sam predala i još uvijek mi ništa nije stiglo, a i ovo kod ginekologa me omaklo! :(

Od Konzuma će ti stići u roku cca mjesec dana, ne brini.
Ako ti je promaklo kod ginekologa, ovdje pronađi gdje još možeš preuzeti te paketiće:
http://www.familyservice.hr/gdje-preuzeti-na%C5%A1e-pakete.aspx ;)
Možda ti daju, nikad se ne zna :)

Offline klokanica

• *
« Odgovori #6 : 30.09.12. 00:58:21 »
Jel se to od konzuma važi ako se preko neta prijavi?ja sam se prijavila ima vise od mjesec dana i nista mi jos nije stiglo :/

Offline Nea

• *
« Odgovori #7 : 30.09.12. 12:37:44 »
Jel se to od konzuma važi ako se preko neta prijavi?ja sam se prijavila ima vise od mjesec dana i nista mi jos nije stiglo :/

Dada, preko neta. Doći će, ne brini.  :up:

Offline klokanica

• *
« Odgovori #8 : 02.10.12. 00:42:38 »
Ok :up:

Offline zvončica

« Odgovori #9 : 18.12.12. 19:01:58 »

ni nama nije stiglo pa smo zvali onaj njihov besplatni telefon i ispostavilo se da nisu ni zaprimili prijavnicu!!nazovi!

Offline Regina Phalange

• *
« Odgovori #10 : 17.01.13. 21:47:22 »
Besplatni uzorci AFRODITA :
Pišite na navedeni e-mail i stići će vam besplatni uzorci Afroditinih proizvoda.
savjet@kozmetika-afrodita.com

Ukoliko vas zanima kada i gdje održavaju promocije svojih proizvoda, posjetite ovu njihovu stranicu:
kozmetika-afrodita.com

Offline dani11

« Odgovori #11 : 24.01.13. 13:07:41 »
Zanima me ovaj Bonus za mame u Kozmu jel moram ispuniti podatke ovdje čim kliknem ovaj link http://www.kozmo.hr/default.aspx?id=11 ili negdje drugdje, hvala :)